4 kolejka A-klasy - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 0-5

W czwartej kolejce obecnego sezonu pokonaliśmy drużynę Błękitnych Olbrachtów na ich terenie 5 – 0.

O pierwszej połowie meczu powinniśmy jak najszybciej zapomnieć. Na trudnym boisku Orzeł atakował, drużyna z Olbrachtowa się broniła całą drużyną na swojej połowie rozbijając nasze ataki.

Po przerwie nasi piłkarze mocniej zaatakowali i w 47 minucie po atomowym uderzeniu Krzysztofa Bareły i instynktownym odbiciu piłki przez bramkarza rywali piłkę głową do bramki skierował niezawodny w takich sytuacjach Jacek Bukiel. Następnie po dwa gole dołożyli Grzegorz „MAZI” Mazurek (asysta Mario) i Mariusz Jędras (asysta M. Bojdysa) i spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 dla OKŻ.

Ozdobą meczu była bramka Mariusza Jędrasa strzelona bezpośrednio z rzutu rożnego.

W sobotę w naszej drużynie zadebiutował Daniel Witczak, którego pamiętamy z występów w Czarnych Żagań z okresu gdy drużyna ta rywalizowała o II ligę z Polonią/ Spartą Świdnica.