Nowy Rok - nowe wyzwania i cele z nowym trenerem.

Witamy w Nowym Roku 2016.

Witamy naszych zawodników, trenerów i sztab współpracujący oraz wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny.

Przed nami runda wiosenna sezonu 2015/16 o mistrzostwo A - Klasy zielonogórskiej gr. IV.

Pozostajemy z przekonaniem, że wiosna w przeciwieństwie do jesieni będzie udaną rundą dla Orła a zdobywane punkty pozwolą na sukcesywne wspinanie się w ligowej tabeli.

Chcielibyśmy poinformować, że w przerwie zimowej nastąpiła istotna zmiana w naszej drużynie. Naszego wieloletniego Trenera i przyjaciela Romana Jędrasa zastąpił na tym stanowisku Grzegorz Borkowski uprzednio pełniący rolę pierwszego trenera seniorskiej drużyny w Ruszowie.

Przedmiotowa roszada nastąpiła po wspólnej decyzji dotychczasowego Trenera i zarządu Orła. W tym miejscu wypada tylko podziękować Panu Romanowi za kolejny etap spędzony wspólnie z drużyną i podkreślić, że pozostajemy z nadzieją, iż to nie "ostatnie słowo" poprzedniego trenera i w przyszłości poprowadzi jeszcze OKŻ.

Niebawem kolejne informacje dotyczące, m.in. daty rozpoczęcia treningów, określenie dni i godzin w których będą odbywały się treningi, ustalonych gier kontrolnych i inne.