Zmiana gospodarza VIII kolejki !

W związku z zawaleniem się słupa energetycznego i drzewa na boisko w Koninie Żagańskim wystosowaliśmy prośbę do LZPN oraz klubu Czarni Przybymierz o zmianę gospodarza spotkania VIII kolejki klasy A zaplanowanego na dzień 07.10.2017 r. o godz. 16:00, pomiędzy drużynami OKŻ - Czarni Przybymierz.

Na naszą prośbę otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

"Wydział Gier na wniosek klubu Orzeł Konin Żagański i wyrażeniu zgody przez klub CZARNI Przybymierz zmienia gospodarza i miejsce rozegrania meczu w dniu 07.10.17 godz.16:00, kol. 8. Gospodarzem meczu jest klub CZARNI PRZYBYMIERZ oraz mecz będzie rozegrany w Przybymierzu. Opłatę za sędziów natomiast reguluje klub ORZEŁ Konin Żagański.

W rundzie wiosennej nastąpi zmiana, gospodarzem meczu będzie Orzeł Konin Żagański i mecz rozegrany zostanie w Koninie Żagańskim natomiast sędziów opłacać będzie klub CZARNI Przybymierz.

Zmiana wprowadzona do systemu EXTRANET – Terminarze

Wydział Gier

H. Misiak"

Serdecznie dziękujemy Lubuskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz klubowi Czarni Przybymierz za wyrozumiałość  i za zgodę na zmianę gospodarza!

Z piłkarskim pozdrowieniem OKŻ