Zapowiedź I KOLEJKI KLASY "A" ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI- GRANICA ŻARKI WIELKIE

Zapowiedź I KOLEJKI  KLASY "A" ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI- GRANICA ŻARKI WIELKIE

Już w sobotę, w ramach I kolejki Klasy "A" , nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z drużyną Granicy Żarki Wielkie.

Przygotowania do sezonu naszej drużyny przebiegły prawidłowo włącznie z frekwencją na treningach.Nasza drużyna w okresie przygotowawczym rozegrała 3 sparingi, w których to 2 razy wygrała, a raz musiała uznać wyższość sparingpartnera.W tym czasie nasz zespół przetestował kilku zawodników, którzy ostatecznie zasilili szeregi naszego zespołu.

Nasz sobotni przeciwnik- Granica - rozegrała 2 sparingi, w których 2 razy wygrała. Warto również wspomnieć o transferach, które poczynili. Zaskakującym ruchem był m.in. transfer Marka Sitarka z Unii Kunice.

W kuluarach mówi się, ze Granica to zespół, który celuje w awans do Klasy Okręgowej, ale czy tak będzie? Boisko zweryfikuje.

Serdecznie zapraszamy na mecz naszego Orzełka.

SOBOTA, GODZINA 17, BOISKO KONIN !