Wygrana z Kwisą !

W XIV kolejce Klasy A gr. 4, rozpoczynającej rundę rewanżową nasz zespół udał się na boisko do Rudawicy, gdzie zmierzył się z Kwisą Trzebów. Mecz rozpoczął się w bardzo szybkim tempie, ponieważ już w 3 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0. Jednak długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony OKŻ, bo już w 6 minucie MAZI doprowadził wyrównania. Po tym mocnym początku mecz się wyrównał i był prowadzony w środkowej strefie boiska. Niestety w 30 minucie pierwszej połowy kontuzji nabawił się nasz bramkarz LEON i musiał opuścić boisko, w jego miejsce zameldował się niezawodny JARO. Do przerwy było 1-1. W drugiej połowie gospodarze przycisnęli, czego efektem były dwie poprzeczki, jednak fruwający w bramce JARO, we współpracy z całą linią obrony, nie dał się pokonać mimo jeszcze kilku groźnych sytuyacji. Trzeba dodać, że nasz obrona w składzie, JACA, WAZI, ŚLUSI i ŚLIMAK wykonała kawał dobrej roboty. W 60 minucie z boiska zszedł Damian JÓŹWIAK, a w jego miejsce wszedł KULA. Następnie w 72 minucie za Mateusza Stróżyka, wszedł MARIO. Mecz był bardzo otwarty, ponieważ każda z drużyn chciała zdobyć 3 punkty. Efektem tego w 82 minucie była bramka MAZIEGO na 1-2 po górnym podania od Mariusza. Kiedy wydawało się, że mecz już się zakończy wynikiem 1-2, wówczas piękne prostopadłe podanie od SEBY wykorzystał MACIEK i ustanowił tym samym wynik końcowy spotkania 1-3 dla OKŻ.

OKŻ wystąpił w składzie: Wlazło (30' Najdek) - Bukiel, Zabilski, Ślusarski, Kirsz, Stróżyk (72' Jędras), Motyl, Bojdys, Konopelski, Mazurek, Jóźwiak (60' Kuloza)

Dziękujemy za walkę i do zobaczenia w sobotę o godzinie 16:00 w Koninie, gdzie zawita do nas Granica Żarki Wielkie.