WYGRANA Z KWISĄ !

W dniu dzisiejszym ,nasz zespół OKŻ,rozegrał zaległy mecz 15 kolejki.Naszym przeciwnikiem był zespół Kwisy Trzebów,który po 19 kolejkach zdobył 30 punktów i zajmuje wysokie 6 miejsce w tabeli,lecz nasze Orły nie z takimi zespołami walczyli,pokazując to wybitnie na boisku i tym samym wygrywając 4:0 ,nie dając nawet najmniejszych szans gościom.
Już od pierwszego gwizdka ,nasz zespół grał agresywnie,stosowaliśmy pressing na połowie rywala,tym samym prowokując bramkarza gości,który w dniu dzisiejszym popełniał wiele błędów i jego częste wybicia piłki trafiały pod nogi naszych zawodników.Nasz zespół stwarzał pod bramką rywala wiele okazji.Dobitnym tego przykładem jest bramka w 7 minucie Jacka Bukiela,który został obsłużony idealnym prostopadłym podaniem przez Marka Mazurkiewicza.Sama bramka Jacka przepięknej urody,w żargonie piłkarskim nazywana centro-strzałem,która dała nam prowadzenie w meczu.Po kilku minutach,nasz napastnik miał kolejną sytuację,którą wykorzystał,lecz sędzia boczny wskazał pozycję spaloną.Na kolejną akcję bramkową długo nie czekaliśmy,bo już w 35 minucie kolejną bramkę,a tym samym dublet zanotował nasz napastnik,Jacek !
Po przerwie nasz zespół z takim samym nastawieniem wszedł na drugą połowę meczu,pierwsze 15 minut drugiej połowy rozgrywane było na środku boiska.W 60 minucie meczu na boisko za Mateusza Górskiego(który nawiasem mówiąc zaliczył bardzo dobry występ) wszedł Dawid Konopelski. Kolejną zmianę,nasz trener musiał przeprowadzić z powodu kontuzji Piotrka "Waziego" Żabilskiego,któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia,liczymy,że w kolejnym meczu będzie do dyspozycji trenera.Wszedł za niego Grzegorz Mazurkiewicz.Pomimo wielu sytuacji,nasi kibice dopiero w 70 minucie mogli się cieszyć z trzeciego gola dla naszego zespołu.Po pięknej akcji,bramkę strzelił Marek Mazurkiewicz!! Po bramce na 3:0 kolejne zmiany przeprowadził nasz trener,który desygnował do gry Roberta Kuloze za Jacka Bukiela,który w dniu dzisiejszym ustrzelił dublet oraz Patryka Gronkowskiego za Patryka Kirsza,który w dniu dzisiejszym pełnił rolę wahadłowego i wywiązał się z tej roli bardzo dobrze.Gdy wszystko szło po naszej myśli,a kibice oczekiwali na ostatni gwizdek,przepięknym strzałem popisał się Maciek Bojdys,który nie dał szans bramkarzowi rywali,dobijając tym samym zespół gości.Na ostatnie minuty meczu,za Sebastiana Motyla wszedł trener-Mariusz Jędras,który uspokoił grę do ostatniego gwizdka sędziego.
Dziękujemy zawodnikom za pełne zaangażowanie,które w dniu dzisiejszym dobitnie było widać u naszych zawodników.Dziękujemy również naszym kibicom,którzy tak licznie przybyli na boisko Orła oraz żonom i dziewczynom,które w dzien wolny od pracy "majówkę" pozwoliły swoim mężczyzną przyjechać i zagrać wspaniałe spotkanie,które ostatecznie wygraliśmy 4;0
Mecz,który dał nam wiele nadziei i wiele emocji.
Warto też wspomnieć o zmianie ustawienia,którą zaszokował nas-sympatyków zespołu,nasz trener,zmieniając ustawienie z 4-4-2,na grę 3-5-2 z dwoma wahadłami ,co poskutkowało zwycięstwem,brawa dla trenera !
Teraz po chwili radości,naszych piłkarzy czeka kolejny ważny mecz u siebie.Naszym przeciwnikiem będzie zespół Granicy Żarki Wielkie.Serdecznie zapraszamy !