UDANA INAUGURACJA

W minioną sobotę rozpoczęła się runda rewanżowa sezonu 2016/17 w czwartej grupie zielonogórskiej A-klasy.

Nasze „Orły” podejmowały drużynę z Małomic, która jest jednym z faworytów do awansu o szczebel wyżej. Przed tym spotkaniem Iskra miała o cztery punkty więcej od nas i zajmowała pozycję wicelidera.

W trudnych warunkach atmosferycznych nasze Orły radziły sobie dużo lepiej niż faworyzowani goście i przeważali prawie w całym spotkaniu.

Pomimo wielu dogodnych sytuacji bramkowych przeprowadzanych od początku spotkania dopiero w 40 minucie udało się nam objąć prowadzenie za sprawą niezawodnego Jacka Bukiela, który swoim firmowym strzałem głową pokonał bramkarza z Małomic.

Na przerwę schodziliśmy w dobrych nastrojach.

Druga połowa była potwierdzeniem przewagi OKŻ z pierwszej części meczu czego wynikiem były kolejne gole strzelone przez Daniela Witczaka. Zawodnik, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i zastąpił kontuzjowanego Macieja Bojdysa już w 11 minucie strzelił gole w 57 i 90 minucie meczu.

Za tydzień Orły udają się do Miodnicy na spotkanie z miejscową Spartą z zamiarem zrewanżowania się rywalom            za jesienną porażkę na własnym boisku 2-6.