Mecz w Hali "Piast" i licytacja koszulek !

W najbliższy piątek, 04 września 2015 r., Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Burmistrz Iłowej zapraszają do Hali Sportowej przy ul. Piaskowej. Razem będziemy kibicować drużynie biało-czerwonych w meczu Niemcy – Polska. Start o godz. 20:15. Wstęp wolny.

W przerwie meczu odbędzie się licytacja oryginalnych koszulek Roberta Lewandowskiego (z autografem) i Zbigniewa Bońka. Koszulki docelowo miały być zlicytowane na festynie w Koninie Żagańskim, lecz z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne tj. burzę oraz silne opady deszczu, nie udało się wówczas tego uczynić. W przypadku dużego zainteresowania ze strony kibiców po transmisji meczu możliwa będzie również licytacja innych koszulek, w tym: Legii Warszawa, Lecha Poznań, Śląska Wrocław, Wisły Kraków oraz Zagłębia Lubin.

W związku z powyższym zachęcamy sympatyków Orła do udziału w przedsięwzięciu organizowanym przez GCKiS oraz Burmistrza Iłowej oraz liczymy na czynny udział w licytacji, z której dochód będzie przekazany na rzecz naszego klubu.

Mecz transmitowany będzie na telebimie. Przypominamy o całkowitym zakazie wnoszenia i spożywania alkoholu w hali.

Dobre humory i stroje biało-czerwone obowiązkowe ;-)