9 kolejka sezonu 2016/17 - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI - CZARNI DRĄGOWINA 1-2

W dniu dzisiejszym na własnym stadionie OKŻ podejmował beniaminka A-klasy zespół Czarnych Drągowina.                 W spotkaniu tym zespół gości okazał się lepszy od naszej drużyny wygrywając mecz 2 - 1. Bramkę dla naszej drużyny        z rzutu karnego strzelił Daniel Witczak w ostatniej minucie spotkania. "Jedenastka" została podyktowana za faul na Bartku Choroszym.                                                                                                                                                             Wcześniej pomimo naszej przewagi nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych sytuacji lub na naszej drodze stawał bramkarz gości, który   w dniu dzisiejszym był bardzo dobrze dysponowany. Po strzałach zawodników z Konina futbolówka lądowała także na słupkach i poprzeczce Czarnych.                                                                                                                Dzisiaj niestety to nie był nasz dzień. Gra miała wyglądać troszkę inaczej a 3 punkty zostać w Koninie. Niestety czasami plany "weryfikuje boisko" - tak jak dzisiaj.                                                                                                                      Już za tydzień w Lipinkach Łużyckich będziemy mieli szanse na rehabilitacje.